Text Options for the Visually Impaired Font Size: a- A+ Color: A A A Revert 
Close vision bar
Open vision bar

HONOR ROLL

2017-2018 HONOR ROLL

 

                                                  LIBERTY UNION HIGH SCHOOL 2017-2018
                                          DISTINGUISHED HONOR ROLL- 1ST NINE WEEKS
                                                                                ALL A'S
       
SENIORS JUNIORS SOPHOMORES FRESHMAN
BARKER, NICHOLAS ALLEN, DARIAN BARKER, NICOLE ANTHONY, DYLAN
BILLINGSLEY, SIERA BADER, SKYLAR BURKETT, JAKOB BENHAM, ELIZABETH
BRIGHT, ALEXANDRA BIGGIE, KATHERINE CHESTER, KAELYN BERLEKAMP, JACOB
CARTER, MAKENNA BILLINGSLEY, JAIDON CLEEK, BETHANNIE COURTS, HAILEY
COLE, JACOB BRADFORD, ALLISON DEHART, LAUREN FARMER, REAGAN
CORNETT, PAUL (MAX) CARPENTER, ETHAN FAIN, JACOB KEIFFER, ARICA
CUSCHLEG, ERIN CORNETT, OLIVIA FRIESNER, KATRINA KOSCH, DENVER
DAVIS, KYLIE DEAN, CHLOE GOULD, LOGAN LEHMAN, TARA
ELLEFSON, CHRISTIAN DRAY, ALEXYS HOWELL, JOCELYN LOEWENDICK, KARLEY
ETY, ALISON EASTEP, OWEN KAPER, ETHAN MAYS, AVERY
FLYNT, SIERRA-SKI FRENCH, KELTON LEWELLEN, HALEY MIRACLE, RACHEL
GIBBS, ALEXANDER GORSUCH, MYEERAH (MYA) MEACHEM, TUCKER NAGY, BETHANI
GRANT, AUTUMN HAWKINS, SIERRA PECK, CALEB POWERS, EMILEE
GUILD, FALLON HERN, JILLIAN SLONE, LUCAS PUTNAM, HUNTER
HOCHRADEL, MYA KILGER, JILL STEWART, SAMANTHA RHOADS, JAMES
JAMES, JOSEPH (JOEY) LESIV, MARIYA (MARY)   RHOADS, JOSHUA
KEIRNS, JACOB LINT, BAILEY   ROBINSON, LINDSAY
MANGETTE, SYDNEE MAKUCH, JENNA   ROGERS, FAITH
MAUGER, ETHAN MILLER, NICOLAS   SHAFER, RYAN
PEARDON, JOSEPH (COLE) MUMMEY, JA'LEIGH   SHREYER, BLAKE
PULVERMACHER, WILLIAM SCHAEFER, MADISON   STAMPER, BREANNA
RICHER, KEVIN SEAMAN, DYLAN   THOMPSON, KAYCEE
RODRIGUEZ, ADRIANA SOLOMON, OLIVIA   TIGHE, PAYTON
ROGERS, CLAUDIA SORRELL, AMANDA   WALKER, ANDREW
SAVAGE, KAYLEE SPANGLER, TALAYNA    
SCHROCK, CORBAN STAHL, MORGAN    
STAPLES, RUSSEL PARKER, THOMAS    
TINNERMANN, ALLYSON TURNER, CASSIDY    
  WAITS, KALEB    

 

 

LIBERTY UNION HIGH SCHOOL 2017-2018
1ST NINE WEEKS SUPERIOR HONOR ROLL
(3.5-3.999)
       
SENIORS JUNIORS SOPHOMORES FRESHMAN
AUSTIN, MADISON ABOLINS, ADRIAN BARBER, MACKENZIE AUSTIN, ALEXANDRIA
BADER, SARAH AMICK, MADISON BASTIN-CORNELL, AIDAN COAKLEY, ABIGAIL
BEERY, EMMA CARPENTER, BAILEE BURNS, DEREK DAVIS, GWENNYTH
BLANSETTE, BREANNA CASTRO, NICHOLAS COEY, JOHNATHAN DININNO, ANTHONY
BRADFORD, MADISON CIFCI, KEMALCAN (JOHN) COMSTOCK, DALTON EATON, NICKOLAS
COUCH, OLIVIA CONNER, ALLEN CONGROVE, NICHOLAS FLEAHMAN, CASEY
COURTNEY, MICHAEL DEAN, BRANDON DRASS, DYLAN FOUTY, BAILEY
CREMEANS, GRACE ELLIS, JARED GLADWELL, JORDAN HALL, KATELYN (KATIE)
DAVIS, KESSI FEYKO, MAGGIE GRANT, HUNTER HICKS, SHAELYNN (JACKSON)
FAIN, EMMA FLEAHMAN, CHRISTOPHER GRAY, SETH HILLIS, ANDREW
FEATHERINGHAM, KASSIDY FLETCHER, JUSTIN HALE, LOLA JAMES, JACKSON
GRAFF, NOAH FRAKES, KEATON HARRIS, KENNEDY KILGER, CLAIRE
GROVER, AUSTIN GETZ, KATRINA ISON, JARED KOSCH, ALEXIS
HALE, SARESS HILES, MICHAEL JONES, KENNEDY LEMASTER, MICHAEL
HALL, JULIANNA HUNTWORK, HANNAH LEGG, KELSIE MARSHALL, BROCK
HOWELL, CASSIDY KEIFFER, GARRICK LEHMAN, ALEXIS MCAFEE, KELSEY
JOHNSON, ISAAC KELLNER, MILTON L LEWELLEN, DEVAN MCKINNEY, LORELEI
KEIFFER, RACHAEL LESTER, DUSTIN MARTENS, MALERY O'CONNOR, MARISSA
KEMMERLING, DESTINY MACLEAN, BRENDEN MCCARTHY, ASHLEY OLIVER, DAWSON
KENNEDY, LUKE MAYHONE, CODY MILLER, ADRIENNE PARGEON, DESTINEE
KIRKPATRICK, OSTIN MCCORMICK, LUKE MYERS, ANGEL PAXTON, KURTIS
LYONS, ASHTON MCGLOTHLIN, MADISON NEWSOME, ABIGAIL POSTON, BRODY
MCCLURE, BRENT MIRACLE, ELAYNA PATTERSON, TAYLOR ROACH, JASMINE
MILLER, TACI MORGAN, KAITLYNN QUEEN, ARIEL ROACH, JAYDEN
MUMMEY, JADYN PALMER, CARSON SCHILLING, WILLIAM SAGE, MIKAYLA
OPPERMAN, MARK PECK, ANNA SILVESTRI, JARET SEVENOFF, DEMITRA
PAVISICH, MARIA POWERS, MYKAELA SPIRES, DESTINY SIMS, GAVIN
PRATT, CHELSEA PUTNAM, CY WILSON, OLIVIA WAGNER, JILLIAN
REID, RAEDYN RAYMO, NICHOLAS (IAN) WOLFEL, CHANCE  
SCALF, ASHLEIGH REEF, PAYTON    
SHIFFLET, NATHAN RODRIGUEZ, LYDIA    
SHOOK, ZACHARY SHOOK, CALEB    
SIDDIQUI, MISHRAZ WAGNER, LAUREN    
SIMONSON, SAVANNAH WARNER, DREW    
SMITH, DREW WILSON, TRAVIS    
SNIDER, MAKENZEE      
TAYLOR, BROOK      
TRAPP, JASON      
VANEK, BAYLEE      
WEIDNER, JOSHUA      
WOHRER, CHAISE      
WYMER, GABRIELLE      
YOUNG, AUSTIN      
ZHANG, RENYUN      

 

 

LIBERTY UNION HIGH SCHOOL 2017-2018
1ST NINE WEEKS EXCELLENT HONOR ROLL
3.0-3.499
       
SENIORS JUNIORS SOPHOMORES FRESHMAN
BERRY, JACOB ALIBRANDO, NICHOLAS ABOLINS, AARON CANTER, TAYLOR
BLESSING, LACEY AUBERY, LAUREN BAKER, MICHAEL CARTER, RILEY
CARROLL, HAYLEE COFFMAN, BRANDT BASSO, AARON COFFMAN, KORTNIE
DELANEY, GRACE DONALD, BRIANNA CHESNUT, RAYMOND DARNELL, SKYLER
EISNNICHER, MARCUS EISNNICHER, CASSIDY EISNNICHER, DAVID-ALLAN Edes, Colton
FOSNAUGH, BRANDEN GOLDSMITH, LOGAN GORSUCH, MELIA (LIA) FARMER, REED
HILLIARD, JOHN KAGEY, JORDAN GROVER, ALAYNA GEIGER, GAVIN
ILLICK, MADISON LANNING, JAMES HOWELL, JOSHUA GRIFFITH, CALEB
JAVINS, ELIZABETH MOHLER, GAGE JOHNSON, KYLE HILL, DANIELLE
KNESS, THOMAS MURPHY, MAKAYLA LAWHORN, LOGAN JARRELL, JENNA
LARSEN, CODEY NEWSOME, ISAAC LAWHORN, LONNIE KOCHER, MAKENZIE
LONG, JORDAN NIELSEN, ANNA LOONEY, ALYSE MCSTRAW, LINDSEY
MARROQUIN, JULIO (JULIUS) PUTNAM, KENNEDEE O'BRIEN, HOPE NEWMAN, BROCK
MAY, COURTNEY SIMS, WYATT PIERCE, HAIDEN NICODEMUS, ALEXANDER
MOLLENKAMP, CHASE STAMPER, DEVIN STEPHENS, EMMA PALMER, TYLER
ROBINSON, MORGAN SUTTON, SHANE UNDERWOOD, KAYLEE SHARB, LUKE
SHOOK, JOSHUA TURNER, CONNER WAGNER, MICHAEL SHOOK, BRADEN
SNYDER, KATHERINE WILSON, PAYTON WALTER, JACOB WARNER, CARSON
TRUITT, ALEXANDRA   WATSON, COLTON WILSON, EMMA
    WEBB, PRESTON ZINK, KYLE
Liberty Union-Thurston Local Schools  |  1108 S. Main St  |  Baltimore, OH 43105
Phone:(740) 862-4171  |  Fax:(740) 862-2015